شرکت سلیم صنعت سپاهان با تولید بهترین کیفیت مواد دیرگداز در کشوربا استفاده از صرفه جوئی در مصرف مواد اولیه ، درصدد جلب رضایت کامل کلیه صنایعی که با دمای بالا کار می کنند می باشد.

گواهینامه ها

اطلاعات تماس

03132374601

ایران - اصفهان - شهرک صنعتی مورچه خورت

info@salimsanat.ir

هفتم تیرماه سالروز تاسیس شرکت سلیم صنعت سپاهان

هفتم تیرماه سالروز تاسیس شرکت سلیم صنعت سپاهان گرامی باد . به همین مناسبت تاریخچه ای از فعالیتهای این شرکت در این روز منتشر می یابد .

 

شرکت سلیم صنعت سپاهان سهامی خاص با شماره ثبت 47460 در تاریخ 1391/04/07 در اصفهان با هدف تامین با کیفیت مواد نسوز مورد نیاز صنایع فولاد کشور تاسیس یافت.

در آغازین سال فعالیت این شرکت ، این شرکت با اخذ نمایندگی از شرکتهای معتبر هندی و چینی اقدام به تامین مواد نسوز و اولیه مورد نیاز صنایع فولاد دارای خطوط ریخته گری مداورم نمود .

این شرکت اقدام به تامین برخی اقلام نسوز از شرکت MPR REFRACTORIES LTD  هندوستان و تیوب مسی از شرکت DALIAN DASHAN  چین نمود .  که با لطف پروردگار متعال و تلاش مدیران و پرسنل متعهد و دلسوز در همان سال نخست فعالیت جایگاه بسیار خوبی در بازار ایران پیدا کرد .

در سال دوم تاسیس این شرکت با تصمیم هیئت مدیره در جهت عمل به اوامر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای دام ظله در جهت حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، واحد تولیدی در شرکت صنعتی مورچه خورت اصفهان جهت بومی سازی برخی اقلام نسوز وارداتی صورت گرفت .

این بار نیز با لطف پروردگار یکتا و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان شایسته ، شرکت سلیم صنعت سپاهان توانست موفق به تولید برخی اقلام نسوز 100 درصد وارداتی با کیفیت بهتر از مشابه وارداتی در کارخانه خود شد. این افتخار عظیم در سال اول تولید کارخانه موجب شد تا دیگر محصولات نسوز وارداتی نیز در خط تولید این شرکت قرار گرفته و الحمدلله امروز 4 تا 5 کالایی که قبلا کاملا وارداتی بودند با کیفیت بسیار خوب در کارخانه سلیم صنعت تولید می گردد .

در سال 1393 این شرکت موفق به در یافت گواهی نامه مدیریت یکپارچه IMS از شرکت BRS گردید که نوعی افتخار دیگر برای شرکت سلیم صنعت سپاهان رغم زد .

امروز نیز شرکت سلیم صنعت سپاهان با قرار دادن سیاست تامین بهترین کیفیت نسوز برای تولیدکنندگان فولاد ایران سعی دارد بهترین کیفیت و خدمات را به مشتریان گرامی در سراسر کشور ارائه نماید .

در جهت تحقق سیاست عرضه بهترین کیفیت طی مذاکرات فراوان با شرکتهای معتبر هندی توافقنامه های بسیار مهمی ایجاد شده است که در این راستا این شرکت اجناس وارداتی خود را با بهترین کیفیت از بهترین برندها و تولیدکنندگان هندی تامین خواهد نمود . بر اساس سیاست تمرکز بر کیفیت این شرکت در نظر دارد تا با تهیه بهترین کیفیت های موجود در کشور هندوستان بهترین خدمات را به کارخانجات محترم فولادسازی سراسر کشور ارائه نماید .

در اینجا وظیفه خود می دانیم از حسن اعتماد و حمایت و همکاری همه مشتریان عزیز در سراسر کشور که در این چند سال اخیر موجب رشد و شکوفایی این شرکت را فراهم آوردند تشکر و قدردانی نماییم و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت ایشان را مسئلت داریم . تشکر ویژه از مسئولین محترم خرید شرکت های فولادسازی سراسر کشور ، مدیران محترم تولید ، مدیران محترم نسوز و مدیران محترم عامل این شرکت های محترم که واقعا همیشه پشتیبان شرکت سلیم صنعت سپاهان بوده و هستند خداوند بایشان جزای خیر عنایت فرماید .

این شرکت بزرگترین سرمایه خود را مشتریان محترم می داند که همیشه با حمایتها ، هدایتها و ارشادات و پیشنهادات سازنده راهگشای شرکت سلیم صنعت سپاهان بوده و هستند .

از خداوند متعال می خواهیم در این راه که خدمت صادقانه در جهت تامین مواد مورد نیاز تولید فولاد کشور است گام های بلند و مفیدی برداریم و در جهت حمایت از کار و تولید ملی قدم برداریم ./

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *