شرکت سلیم صنعت سپاهان با تولید بهترین کیفیت مواد دیرگداز در کشوربا استفاده از صرفه جوئی در مصرف مواد اولیه ، درصدد جلب رضایت کامل کلیه صنایعی که با دمای بالا کار می کنند می باشد.

گواهینامه ها

اطلاعات تماس

03132374601

ایران - اصفهان - شهرک صنعتی مورچه خورت

info@salimsanat.ir

مقاومت مواد دیرگداز

1- مقاومت شیمیایی : مواد دیرگداز باید در حرارتهای بالا دارای مقاومت شیمیایی زیادی باشند بطوری که با مواد گداخته ، گازها و بخار آب واکنش ندهند . این خاصیت تابع ترکیب شیمیایی مواد اولیه ، تخلخل و ساختمان بلوری آنهاست .

 

2- مقاومت در برابر تغییرات ناگهانی حرارت :

شوک حرارتی به افزایش و یا کاهش بسیاز سریع دما شوک حرارتی گفته می شود .

مواد نسوز باید بتوانند در مقابل شوکهای حرارتی مقاومت کرده و از هم نپاشند . باتوجه به افزایش و کاهش ناگهانی دمای کوره های ذوب یا کوره های پخت سیمان و آهک ، در صورت عدم توانایی تحمل این شرایط توسط مواد دیرگداز ، این مواد به سرعت تخریب شده و قابلیت استفاده خود را از دست می دهد .

3- مقاومت سایشی :

دیرگداز ها به نوعی باید از جنس مواد دیرگداز باشند یا حداقل مقاومت سایشی خوبی داشته باشند با توجه به تماس دائمی این مواد با مواد گداخته شده و گاها سخت در داخل دیگهای ذوب یا کوره های پخت مواد در صورت نداشتن مقاومت سایشی به شدت فرسوده شده و از بین خواهند رفت .

 

شرکت تولیدی و دانش بنیان سلیم صنعت سپاهان با عرض تبریک سال نو به همه صنعتگران و تولیدکنندگان صنعت فولاد کشور آمادگی خود را جهت عرضه محصولات نسوز و دیرگداز مصرفی در تولید فولاد به روش ماشین ریخته گری مداوم اعلام می نماید

لیست محصولات قابل تامین به شرح زیر است

1- ماسه کرومیتی مجرای پاتیل

2- پودر قالب ریخته گری

3- ملات سبز کرومیتی بصورت پودری و خمیری

4- جرم روکش تاندیش و جرم های نسوز آلومینایی ریختنی

5- پودر ایزوترم و بازوترم پاتیل و تاندیش

سخن پایانی

شرکت سلیم صنعت سپاهان از شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری منیر اسپادانا  سال ها در زمینه واردات اقلام مصرفی کارخانجات فولادسازی مشغول به فعالیت می باشد.

از جمله محصولات صنعت سلیم می توان به پودر ریخته گری ؛ ملات سبز؛ ملات سبز کرومیتی ؛ ماسه مجرای پاتیل ؛ پودر ایزوترم ؛ نازل تاندیش ؛ غلاف ترموکوبل ؛ جرم های نسوز آلومینایی اشاره کرد.

شما عزیزان برای دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات کامل در زمینه خرید کلیه محصولات سلیم صنعت همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

تلفن تماس دفتر فروش

                                                                                  03132374601

 03132374602

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *